הוועדה להוגנות מגדרית

הועדה להוגנות מגדרית

פרופ' גיא שילה וד"ר נגה צור, יושבי ראש וועדת מגדר, שיוויון ומגוון

ברוח חוקת אוניברסיטת תל אביב והקוד האתי של העובדים הסוציאליים, בית הספר לעבודה סוציאלית חותר לשוויון בחברה בכלל, ובבית הספר בפרט, ליצירת תרבות של שוויון וסביבת הוראה, לימוד ומחקר החופשית מדעות קדומות ומאפליה, ללא הבדל דת, גזע, מין, מצב בריאות, מוצא אתני, נטייה מינית וזהות מגדר.

 

לפי עקרון שוויוני זה, הוקמה בבית הספר הוועדה להוגנות מגדרית, הפועלת לקידום ולטיפוח של כל הלומדים/ות, המלמדים/ות, החוקרים/ות והעובדים/ות בבית הספר לעבודה סוציאלית, בחתירה לשוויון מגדרי ושוויון למיעוטים, תוך שמירה על מצוינות אקדמית.

 

הוועדה דנה בנושאים וסוגיות הקשורים למגדר ולזהות, העלולים ליצור פגיעה או להוות חסם בהתקדמות עבור תלמידות ותלמידי התואר הראשון, השני והשלישי, וחברות וחברי הסגל האקדמי, והסגל המנהלי.

 

בית הספר פועל ליצירת סביבה תומכת משפחה עבור התלמידים והעובדים, המאפשרת שילוב מיטבי של לימוד ועבודה מחקרית ומנהלית עם מחוייבויות משפחתיות של הסטודנטיות והסטודנטים וחברות וחברי הסגל.

 

ניתן לפנות ליו"ר הוועדה בכל נושא הקשור להוגנות מגדרית. הוועדה תדון בפניות אלו בשיתוף פעולה עם וועדות בית הספר השונות למציאת פתרונות הולמים ושוויוניים, תוך הקפדה על מצוינות אקדמית ושמירה על חוקי האוניברסיטה ותקנוניה. 

 

חברי וועדת הוגנות מגדרית לשנת תשפ"ד:

 

מקורות מידע בנוגע להוגנות מגדרית ושוויון למיעוטים באוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>