לימודי פסיכותרפיה

עודכן: 13.09.2021

פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית  |  הדרכה על הדרכה בפסיכותרפיה פסיכודינמית  |  פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית

לימודי פסיכותרפיה


הגישה הפסיכודינמית, שפותחה על ידי פרויד ושוכללה על ידי תיאורטיקנים כוויניקוט, קליין וביון, מהווה בסיס מוצק עליו נשענים מטפלים ועובדים הסוציאליים בבואם להתמודד עם קשת רחבה של אתגרים טיפוליים.
היחידה ללימודי המשך והשתלמויות של ביה"ס לעבודה סוציאלית, מציעה תוכניות מתקדמות, המעניקות למטפלים כלים טיפוליים פסיכודינמיים ופסיכואנליטיים בעלי ערך תיאורטי ופרקטי משמעותי:
 
 
 
למידע נוסף, פנו למתאמת התוכניות לפסיכותרפיה במייל: sivansau@tauex.tau.ac.il
 


פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית


תוכנית תלת-שנתית
במסגרת עבודתם בשירותי רווחה ציבוריים ופרטיים, עובדים סוציאלים מטפלים במגוון אוכלוסיות המתמודדות עם מצוקות ובעיות מורכבות המחייבות יישום של ידע ומיומנויות טיפוליות מתקדמות.
הגישה הפסיכודינמית, שמלווה את מקצוע העבודה סוציאלית מראשיתו, מציעה בסיס תאורטי ופרקטי מוצק, המאפשר לעובדים הסוציאלים להתמודד עם האתגרים הטיפוליים הניצבים בפניהם. 
 
 
 

 

הדרכה על הדרכה בפסיכותרפיה פסיכודינמית


תוכנית שנתית
תוכנית חדשה וייחודית, המכשירה פסיכותרפיסטים פסיכודינמיים בכירים העוסקים בהדרכה, לשמש כמדריכים וללוות אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש בתחילת דרכם המקצועית. הדרכה - Supervision היא אבן יסוד בפסיכותרפיה ובהתפתחות המקצועית והכשרה זו הינה הזדמנות מקצועית חשובה להתקדם ולהתפתח בתחום הדרכה על הדרכה.

התוכנית כוללת קורס תיאורטי מקיף ועדכני על הדרכה וסמינר קליני במסגרתו יציגו הסטודנטים הדרכות של מודרכים בפועל. הלימודים בתוכנית מקנים כלים תיאורטיים, ומעשיים, מיומנויות הדרכה למדריכים ע"פ עקרונות הגישה הפסיכודינמית ויידע רב בסוגיות נוספות כגון הערכה, אתיקה, התמודדות עם משברים ועוד.

סגל התוכנית כולל קלינאים ופסיכואנליטיקאים בכירים, בעלי ותק וינסיון רב בהוראת התחום.
 

>> למידע נוסף לחצו כאן 

 


 

פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית 

ההרשמה סגורה
 
​תוכנית תלת-שנתית 
עובדים סוציאליים ואנשי טיפול בשירות הרווחה מסייעים לילדים, בני נוער ומשפחותיהם להתמודד עם משברים, טראומות, וקשיים שונים. כלים תיאורטיים ופרקטיים השייכים לגישה הפסיכואנליטית מסייעים לאנשי המקצוע השונים להתמודד באופן מעמיק, מקצועי ואפקטיבי עם שלל האתגרים הטיפוליים הנקראים בדרכם.
תוכנית הפסיכותרפיה בילדים ונוער בגישה פסיכואנליטית שמה דגש על למידה המבוססת על עבודה קלינית ועל הסוגיות עמן מתמודד המטפל בעבודתו. תכני הלימוד כוללים מבט תיאורטי מעמיק, עכשווי ואינטגרטיבי, תוך שילוב של גישה פסיכואנליטית עם ראייה התפתחותית ועם ממצאי המחקר הנוירופסיכולוגי.


ט.ל.ח

 

 

 

 

צרו קשר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>