נהלי היחידה ללימודי המשך והשתלמויות

עודכן: 22.12.2022

 • מידע כללי
 • כללי התנהגות
 • שכר הלימוד ותשלומים אחרים

 

 1. מקום הלימוד: הלימודים מתקיימים בבניין ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל, אונ' ת"א.

 2. שינויים בלוח הזמנים: היחידה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בתוכניות עקב אילוצים בלתי צפויים. לאור אי-הוודאות המתמשכת בשל משבר הקורונה, מתכונת הלימודים בתוכניות ו/או מטלות הסיום עשויות להשתנות ע"פ מגבלות המצב, כפי שיוגדרו על ידי המדינה והאוניברסיטה ובכלל זה העברת הלימודים הפרונטליים בתוכנית למתכונת מקוונת (זום). הודעה על כל שינוי בתוכנית, כמו גם עדכונים שוטפים, יישלחו באמצעות המייל ובמקרים דחופים באמצעות הודעות טקסט.

 3. מועדי השיעורים: לוח הזמנים והחופשות שונה מתוכנית לתוכנית ולרוב אינו תואם לחופשת הסמסטר או לחופשות אחרות של הלימודים לתואר באונ' ת"א. 

 4. מינימום נרשמים לתוכנית: פתיחת כל תוכנית מותנית במספר הנרשמות/ים ובתוכניות רב-שנתיות, פתיחת שנת הלימודים השנייה והשלישית מותנית במספר הממשיכות/ים לשנה זו.

 5. תואר אקדמי: למען הסר ספק, תוכניות הלימוד במסגרת היחידה אינן מקנות תואר אקדמי או נקודות זכות אקדמיות.

 6. תעודת סיום*: לבוגרי כל התוכניות תוענק תעודת סיום בכפוף לעמידה בכל המטלות ועמידה במכסת הנוכחות בשיעורים, מטעם: "היחידה ללימודי המשך והשתלמויות, ביה"ס לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון, אוניברסיטת תל-אביב". 
  לצורך כך, התאמת התלמיד/ה ללימודים תיבחן ע"י הנהלת התוכנית וסגל ההוראה לאורך מסלול הלימודים במלואו. במקרה של הפסקת לימודים ביוזמת התלמיד/ה או סגל ההוראה - התלמיד/ה לא יהיה/תהיה זכאי/ת לתעודת סיום.
  במקרה של אי-הסדרת חוב, התלמיד החייב לא יוכל לקבל תעודה עד לאחר הסדרת החוב.

 7. תעודת סטודנט**: הלומדות/ים ביחידה ללימודי המשך והשתלמויות הינן/ם במעמד "משתלמים" ולא סטודנטים מן המניין באונ' ת"א, לכן אין באפשרות היחידה להנפיק תעודת סטודנט אלא רק אישור לימודים.

 8. הנחה בחניה: ללומדות/ים ביחידה ניתנת במהלך שנה"ל הנחת סטודנט (50 אחוז) בחניוני "אחוזות החוף" המקיפים את האוניברסיטה.

 9. הזדהות בכניסה לקמפוס: יחידת הביטחון של האוניברסיטה מחייבת כל אדם הנכנס בשערי הקמפוס להציג תעודה מזהה. יש להקפיד כי תמיד תהיה תעודה כזו בהישג יד (בסמכות הביטחון לא לאפשר כניסה לקמפוס ללא תעודה מזהה).

 10. גמול השתלמות: עוד בטרם ההרשמה ללימודים, מומלץ לבדוק עם המעסיק או האיגוד המקצועי (משרד החינוך, איגוד העו"סים וכד') אם התוכנית המבוקשת עומדת בקריטריונים לקבלת גמול השתלמות של אותו איגוד מעסיק/איגוד מקצועי. אין היחידה אחראית על מתן אישורי גמול השתלמות למקום העבודה ובאפשרותה להנפיק אישורי לימודים בלבד.

 

 

 

*הלימודים ביחידה ללימודי המשך והשתלמויות אינם "לימודי תעודה" בהגדרתם על פי נהלי אונ' ת"א לקריאת "נוהל לימודי תעודה" >>

​**תעודת סטודנט בתשלום נוסף: ניתן לגשת עם אישור לימודים (שיונפק ע"פ בקשת התלמיד/ה ע"י היחידה), אל דקאנט הסטודנטים בבניין ע"ש אריק מיטשל, חדר 222, בימים א-ה, בשעות 9:00 עד 13:30 ולהזמין תעודת סטודנט בתשלום. לפרטים נוספים: sherut@tauex.tau.ac.il / 03-6408832

 

ט.ל.ח

יצירת קשר

שם פרטי + שם משפחה
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>