לימודי פסיכותרפיה

פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית, טכניקות טיפוליות דינמיות לגיל השלישי, פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית

לימודי פסיכותרפיה
לימודי פסיכותרפיה - החלה ההרשמה לשנה"ל תשע"ח
מעוניינים להגיש מועמדות?

הקליקו כאן לקבלת ערכת רישום

הגישה הפסיכודינמית, שפותחה על ידי פרויד ושוכללה על ידי תיאורטיקנים כויניקוט, קליין וביון, מהווה בסיס מוצק עליו נשענים עובדים הסוציאליים בבואם להתמודד עם קשת רחבה של אתגרים טיפוליים.

היחידה ללימודי המשך והשתלמויות של ביה"ס לעבודה סוציאלית, מציעה שלוש תכניות מתקדמות, המעניקות למטפלים כלים טיפוליים פסיכודינמיים ופסיכואנליטיים בעלי ערך תיאורטי ופרקטי משמעותי:

פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית | טכניקות טיפוליות דינמיות לגיל השלישי | פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית

mail​ לפרטים נוספים פנו למתאמת התכנית סיון סונדרס, במייל: sivansau@tauex.tau.ac.il

 


לימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכודינמית  

תכנית תלת-שנתית

ימי חמישי בין השעות  12:30 - 19:30

במסגרת עבודתם בשירותי רווחה ציבוריים ופרטיים, עובדים סוציאלים מטפלים במגוון אוכלוסיות המתמודדות עם מצוקות ובעיות מורכבות המחייבות יישום של ידע ומיומנויות טיפוליות מתקדמות.
הגישה הפסיכודינמית, שמלווה את מקצוע העבודה סוציאלית מראשיתו, מציעה בסיס תאורטי ופרקטי מוצק, המאפשר לעובדים הסוציאלים להתמודד עם האתגרים הטיפוליים הניצבים בפניהם. 

>> למידע נוסף הקליקו כאן

 


חדש! טכניקות טיפוליות דינמיות לגיל השלישי 

תכנית חד-שנתית

ימי חמישי בין השעות 14:30 - 19:45

אחוז הקשישים בחברה עולה בהתמדה לאור העלייה בתוחלת החיים. לכן עובדים סוציאליים, פסיכולוגים ופסיכיאטרים מוצאים עצמם מטפלים במטופלים קשישים במוסדות ובקליניקות פרטיות. על הרקע הזה תחום הטיפול בקשישים, במיוחד האספקטים הנפשיים, הוא תחום שיש לפתחו ולשנות גישה כלפיו. מתפיסה חד ממדית המכוונת להשלמה עם סופיות החיים, לשילוב בין פוטנציאל הצמיחה, ההתפתחות והיצירתיות הקיים בגיל זה לצד ההשלמה עם סופיות החיים. כל זאת, בהתבסס על אימוץ התפיסה שהקשיש יכול ורוצה להשתנות. במסגרת התכנית ילמדו טכניקות פסיכודינמיות ייחודיות לטיפול בקשישים לצורך מימוש פוטנציאל העזרה הטמון בפסיכותרפיה פסיכודינמית לרווחתו הנפשית של הקשיש.

>> למידע נוסף הקליקו כאן

 


פסיכותרפיה בילדים ובנוער בגישה פסיכואנליטית 

תכנית תלת-שנתית

ימי חמישי בין השעות 09:00 - 14:00

עובדים סוציאליים ואנשי טיפול בשירות הרווחה מסייעים לילדים, בני נוער ומשפחותיהם להתמודד עם משברים, טראומות, וקשיים שונים. כלים תיאורטיים ופרקטיים השייכים לגישה הפסיכואנליטית מסייעים לאנשי המקצוע השונים להתמודד באופן מעמיק, מקצועי ואפקטיבי עם שלל האתגרים הטיפוליים הנקראים בדרכם.
תכנית הפסיכותרפיה בילדים ונוער בגישה פסיכואנליטית שמה דגש על למידה המבוססת על עבודה קלינית ועל הסוגיות עמן מתמודד המטפל בעבודתו. תכני הלימוד כוללים מבט תיאורטי מעמיק, עכשווי ואינטגרטיבי, תוך שילוב של גישה פסיכואנליטית עם ראייה התפתחותית ועם ממצאי המחקר הנוירופסיכולוגי.

>> למידע נוסף הקליקו כאן

 

חזרה למעלה


 

צרו קשר

* = שדה חובה
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive